Бронювання номерів

Гарантоване безкоштовне бронювання в готелі "Форт Геліос"

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

Заявку на бронювання можна подати наступним чином:
зателефонувати за номером: +380515430530, +380960123157 або надіслати листа на e-mail: [email protected]

При оформленні заявки  обов'язково вкажіть точний термін проживання, Ваше прізвище, ім'я та по-батькові, контактну інформацію: телефон, адресу електронної пошти, вкажіть найбільш зручний спосіб зв’язку з Вами. В разі відсутності номерів в нашому готелі ми завжди запропонуємо Вам альтернативні варіанти розміщення в місті Очакові.
Після того, як Ви обрали найбільш привабливий варіант розміщення у нас, ми забронюємо Вам номер.

Для того, щоб бронювання стало гарантованим, Вам необхідно внести передплату за першу добу проживання на протязі трьох робочих днів після заявки, що була подана Вами телефоном або електронною поштою. Якщо Ви не встигаєте зробити це вчасно, будь-ласка, обов’язково попередьте про це нашого адміністратора.

Увага: передплата першої доби проживання є обов'язковою умовою для бронювання.

  • При бронюванні обов’язково потрібно внести передплату в розмірі першої доби проживання у готелі «Форт Геліос» на протязі 3-х днів після дати бронювання.
  • Це потрібно для того, щоб ми були впевнені, що Ваші наміри стосовно заселення до нашого готелю, для Вас є важливими.
  • Без отриманої передплати , бронювання не є гарантованим. В разі відміни бронювання менше ніж за 10 діб до заселення, передплата не повертається.

Услуга бронирования гостиницы бесплатна. Вы осуществляете только предоплату в размере стоимости суток проживания. Плату за остальной период проживания, туристический сбор, Вы оплачиваете в гостинице перед заселением.

Способи внесення передплати:

Для фізичних осіб:

Оплата по квитанции в любом отделении банка. В реквизитах платежа обязательно укажите номер, дату заявки и фамилию отдыхающего. Через 2 суток после перечисления подтвердите получение бронирования - позвоните нашему администратору по телефону: +380515430530, +380960123157

Для юридичних осіб:

Оплата по безготівковому розрахунку згідно виставленому нами в адресу Вашої организації рахунку. Бронювання буде підтверджено після отримання грошей на наш розрахунковий рахунок.

Реквізити для перерахування суми бронювання або передплати за проживання:

В украинской национальной валюте на расчетный счет:

Отримувач коштів: ФОП Черепенко Віктор Русланович

Код отримувача: 3227514715

Рахунок отримувача: UA55 3510 0500 0002 6003 8789 1452 8

Банк отримувача: АТ «УКРСИББАНК»

МФО банка: 351005

Призначення платежу:

- Передоплата за першу добу проживання від (ПІБ фіз. особи, котра бронює проживання) згідно Заявки №____ від  ______ без ПДВ.
або 
Якщо Ви проводите передоплату за весь період проживання в готелі:
- Передоплата за проживання в готелі від (ПІБ фіз. особи, котра бронює проживання) (згідно Заявки №____ від _____ без ПДВ.)

Адреса:
57500, Миколаївська область, м. Очаків,
вул. Слобідська, 125/3

©Fort Gelios 2008-2021